Showing all 6 results

پنکک شماره 35 بلک نارس
-15%

پنکک شماره ۳۵ بلک نارس

۳۱۵,۰۰۰ تومان ۲۶۷,۰۰۰ تومان
پنکک شماره 40 بلک نارس
-15%

پنکک شماره ۴۰ بلک نارس

۳۱۵,۰۰۰ تومان ۲۶۷,۰۰۰ تومان
پنکک شماره 39 بلک نارس
-15%

پنکک شماره ۳۹ بلک نارس

۳۱۵,۰۰۰ تومان ۲۶۷,۰۰۰ تومان
پنکک شماره 38 بلک نارس
-15%

پنکک شماره ۳۸ بلک نارس

۳۱۵,۰۰۰ تومان ۲۶۷,۰۰۰ تومان
پنکک شماره 37 بلک نارس
-15%

پنکک شماره ۳۷ بلک نارس

۳۱۵,۰۰۰ تومان ۲۶۷,۰۰۰ تومان
پنکک شماره 36 بلک نارس
-15%

پنکک شماره ۳۶ بلک نارس

۳۱۵,۰۰۰ تومان ۲۶۷,۰۰۰ تومان

پنکک آرایشی

پنکک یکی دیگر از پرکاربردترین لوازم آرایشی زنانه است که با جذب رطوبت و چربی‌های اضافی پوست از طریق ساختار پودری خود، بهترین انتخاب برای پوست‌های چرب هستند. اما در هر حال؛ کاربرد پنکک و کرم پودر یکی است و هر دو برای یکنواخت کردن سطح پوست و پوشاندن لک‌های صورت استفاده می‌شوند.

یک پنکک خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

  • پوشانندگی بالا
  • کنترل چربی پوست
  • ماندگاری بالا
  • عدم ایجاد جوش و آکنه
  • مات کننده پوست
  • تثبیت و طبیعی جلوه دادن آرایش

نکات خرید پنکک

همانند کرم پودر، برای خرید پنکک نیز باید دقت کافی داشته باشید و پنکک مناسب پوست و استفاده‌تان را بخرید.

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید پنکک باید به آن توجه کنید؛ انتخاب رنگ پنکک بر اساس رنگ پوستتان است. برای خرید پنکک، باید پنککی را انتخاب کنید که هم‌رنگ پوستتان باشد و نه روشن‌تر و یا تیره‌تر از پوستتان باشد.

پنکک میزان پوشانندگی مختلفی دارند و شما باید با توجه به مقدار پوششی که نیاز دارید؛ جهت خرید پنکک اقدام کنید. پنکک‌هایی با پوشانندگی سنگین معمولا برای گریم بازیگران در فیلم و سریال استفاده می‌شوند؛ اما برای آرایش حتما باید از پنکک با پوشانندگی سبک استفاده کنید و پنککی که روی پوست شما سنگینی کند اصلا خوب نیست.

البته منظور از پوشانندگی سنگین، این نیست که از پنکک با پوشانندگی کم استفاده کنید.بلکه شما باید پنککی را انتخاب کنید که پواشندگی بالا و خوبی داشته باشد اما در عین حال روی صورت شما سنگینی نکند.

نحوه استفاده از پنکک

اگر فکر می‌کنید خرید پنکک و استفاده از آن روی صورت تمام کاری است که باید انجام دهید سخت در اشتباهید. چرا که برای استفاده از پنکک نکاتی وجود دارند که باید رعایت کنید.

1- ابتدا صورتتان را به خوبی و با شوینده مناسب بشویید. به هیچ عنوان از پنکک روی صورت آلوده استفاده نکنید.

2- در مرحله دوم و قبل از استفاده از پنکک، شما باید از کرم مرطوب کننده استفاده کنید. چرا که باعث جذب و ماندگاری بیشتر آرایش روی صورت شما می‌شود.

3- اگر پوست چربی دارید بهتر است قبل از استفاده از پنکک، از کرم پودر چرب استفاده کنید تا پوستتان آماده پنکک شود. البته رنگ کرم پودر و پنکک که استفاده می‎‌کنید باید هماهنگ باشد. کرم پودر را به خوبی روی پوست بزنید تا محو شود.

4- حالا نوبت استفاده از پنکک می‌رسد. در واقع پنکک آخرین مرحله زیرسازی در آرایش است که باعث تثبیت زیرسازی و محو کردن آن می‌شود.

خرید پنکک

شما می‌توانید برای خرید پنکک به صورت اینترنتی و تحویل گرفتن به صورت رایگان درب منزل از فروشگاه اینترنتی دیزجین سفارشتان را ثبت کنید. فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دیزجین بهترین و با کیفیت‌ترین پنکک ها نظیر پنکک بلک نارس برای شما فراهم کرده است تا هنگام خرید پنکک از دیزجین بهترین نتیجه را دریافت کنید.