Showing all 7 results

اسپری بدن مردانه

حتما برای همه‌تان پیش آمده که در یک روز گرم تابستانی و یا روز سرد زمستانی که لباس‌های ضخیم پوشیدید، بدنتان تعرق کند و بوی ناخوشایند در خودتان احساس کنید. اسپری بدن مردانه راهی است که به شما این امکان را می‌دهد تمامی فعالیت‌های روزانه خود را بدون هیچ گونه نگرانی از بوی ناخوشایند در بدن خود انجام دهید.

همچنین بوی خوب باعث افزایش اعتماد به نفس و بهبود نحوه کار کردن ما می‌شود و در ارتباط با دیگران بسیار تاثیرگذار است.

نکات مهم در استفاده از اسپری بدن مردانه

  • هیچ وقت روی لباس اسپری نکنید. (فقط روی بدن)
  • در فاصله 15 سانتی متری از بدنتان اسپری کنید.
  • به هیچ عنوان روی بدن خیس اسپری نکنید.
  • بعد از عرق کردن به هیچ وجه اسپری خوشبوکننده استفاده نکنید.
  • از اسپری‌هایی که برای شما خارش ایجاد می‌کنند؛ استفاده نکنید.
  • اگر آسم و مشکلات تنفسی دارید، نگذارید اسپری وارد مجاری تنفسی شما شود.

بهترین زمان استفاده از اسپری بدن

اگر شما هم آن دسته از افرادی هستید که زیاد عرق می‌کنید؛ باید بدانید بعد از حمام و موقعی که بدن شما کاملا خشک شده باشد و هیچ گونه خیسی نداشته باشد؛ بهترین زمان برای استفاده از اسپری بدن مردانه است.

البته اگر آن دسته از افرادی نیستید که زیاد عرق می‌کنند، نیازی نیست بلافاصله پس از حمام از اسپری بدن مردانه استفاده کنید و فقط هنگام بیرون رفتن اسپری کنید.

اسپری بدن مردانه با رایحه عطرهای محبوب

با توجه به گران شدن عطر و ادکلن در مدت اخیر و تقاضای بالای مردم برای اسپری بدن به عنوان عطر و ادکلن، بسیاری از تولیدکنندگان ایرانی، اسپری بدن مردانه با رایحه های ادکلن‌های مردانه محبوب و پر طرفدار جهان تولید کردند.

در تولید این اسپری‌ها از رایحه عطرهای معروف مانند Creed، Lacoste، Sauvage، Legend، Allure و دیگر ادکلن‌های مردانه پر طرفدار در جهان استفاده شده است.

خرید اسپری بدن مردانه از دیزجین

هنگام خرید اسپری بدن مردانه از سایت دیزجین، انتخاب‌های زیادی پیش رو دارید و از بین این گزینه‌ها باید بهترینش را برای خودتان انتخاب کنید. همانطور که می‌دانید هر رایحه‌ای با یک بدن سازگار است؛ بنابراین شما باید طبع رایحه‌ای که به بدن شما سازگار است را بشناسید و بر اساس آن انتخاب کنید که کدام اسپری بدن مردانه را بخرید.

ما در اسپری های مردانه‌ای که در پایین آورده‌ایم؛ راهنمای کامل خرید اسپری بدن مردانه را برای شما گذاشته‌ایم. حتما قبل از خرید مطالعه کنید.

اسپری بدن اویور مدل Lacoste                           اسپری بدن اویور مدل Sauvage
اسپری بدن اویور مدل Legend                           اسپری بدن اویور مدل Lalique
اسپری بدن اویور مدل Creed                             اسپری بدن اویور مدل Allure
اسپری بدن اویور مدل Oxygene