Showing all 4 results

عطر و ادکلن مردانه

عطر و ادکلن مردانه برای مردان اهمیت زیادی دارد؛ چرا که مردان معمولا نصف مدت روز را سر کار هستند و از صبح با اشخاص زیادی در ارتباط هستند. بنابراین برای داشتن بوی خوب و ارتباط موثرتر، از عطر و ادکلن مردانه استفاده می‌کنند.

فاکتورهای خرید عطر و ادکلن مردانه

برای خرید عطر و ادکلن مردانه فاکتورهایی وجود دارند که باید مدنظر قرار دهیم. این فاکتورها عبارتند از:

1- رایحه: رایحه مهم‌ترین بخش در خرید عطر و ادکلن مردانه است که باید به آن توجه کنید. شما باید عطر و ادکلنی را انتخاب کنید که با بدن شما سازگاری داشته باشد. برای این که بفهمید کدام عطر با بدن شما سازگاری دارد؛ بهتر است قبل از خرید، آن را روی محل نبضتان اسپری کنید و بعد از مدت 15 الی 30 دقیقه آن را بو کنید تا هم ماندگاری و هم سازگاری عطر مردانه با بدنتان را بفهمید.

نکته: برای فصول گرم سال مثل تابستان، از عطر و ادکلن مردانه با طبع سرد استفاده کنید و برای روزهای سرد سال مثل فصل زمستان بهتر است از عطر و ادکلن مردانه با طبع گرم استفاده کنید.

2- ماندگاری عطر: دومین فاکتوری که برای خرید عطر و ادکلن مردانه باید در نظر داشته باشید؛ مدت ماندگاری ادکلن است. اگر مدل بدن شما طوری است که سریع عطر را تبخیر می‌کنید و رایحه از بین می‌رود، باید از عطر ادوپرفیوم و پرفیوم (با بالاترین ماندگاری) استفاده کنید. یا اگر فعالیت‌های زیادی ندارید و عطر مدت زیادی روی بدن شما باقی می‌ماند؛ می‌توانید از عطر و ادکلن مردانه ادو تویلت استفاده کنید.

شما می‌توانید برا خواندن راهنمای کامل درباره انتخاب عطر بدون تست کردن و شناخت بهترین عطرهای مردانه جهان در زیر روی نوشته قرمز کلیک کنید.

پرطرفدارترین عطرهای مردانه جهان

خرید عطر و ادکلن مردانه بر اساس نوع پوست

برای هر نوع پوستی انواع مختلفی از عطر و ادکلن مردانه وجود دارند که مناسب هستند. برای مثال برای پوست‌های چرب، عطرهای گلی میوه‌ای بهترین انتخاب هستند و پوست‌های خشک بهتر است از ادکلن با درصد الکل کمتر استفاده کنند تا پوستشان خشک نشود.

عطر و ادکلن مردانه ایرانی

در مدت اخیر شاهد این بودیم که قیمت عطر و ادکلن در بازار به شکل عجیبی گران شد. از این رو تولیدکنندگان ایرانی با استفاده از مواد اولیه با کیفیت اروپایی و اسانس‌های هندی، به تولید عطر و ادکلن مردانه و زنانه روی آوردند و آن را با یک چهارم قیمت در بازار عرضه کردند.

خریداران هم با توجه به قیمت و کیفیت خوب عطر و ادکلن تولید شده در ایران، به خرید عطرهای ایرانی روی آوردند. البته این مسئله که عطرهای اصل برندهای خارجی از کیفیت بهتری برخوردار هستند را انکار نمی‌کنیم. اما عطر و ادکلن مردانه ایرانی هم توانسته‌اند از لحاظ کیفیت، تجربه خوبی را برای خریداران بیافرینند.

خرید عطر و ادکلن مردانه از دیزجین

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دیزجین، عطر و ادکلن مردانه High Copy (های کپی) را با بهترین قیمت و تنوع فوق‌العاده ارائه کرده است. شما می‌توانید خرید عطر و ادکلن مردانه را به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی دیزجین انجام دهید و عطر مردانه را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.