نتیجه جستجو

ریمل

ریمل چشم یکی از پرطرفدارترین و پر استفاده‌ترین لوازم آرایشی است که در کیف هر خانمی وجود دارد. ریمل با رنگ مشکی که دارد زیبایی فوق‌العاده‌ای به چشم‌ها و مژه‌هایتان می‌دهد. البته ریمل با توجه به نوع چشم و مژه‌های شما انواع مختلفی دارد و هنگام خرید ریمل برای هر نوع چشم و مژه‌ای باید ریمل مخصوص به خود را انتخاب کنید.

ویژگی‌های یک ریمل خوب

یک ریمل خوب باید دارای ویژگی‌هایی باشد که به شما بهترین نتیجه را بعد از استفاده بدهد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

1- داشتن برس مناسب

حتما در خرید ریمل به نوع برس آن دقت کنید. چرا که برس در ریمیل بسیار اهمیت دارد و شما باید از بُرسی استفاده کنید که به چشم و مژه‌های شما آسیب نرساند و به مژه‌های شما حالت جذابی بدهد.

2- ماندگاری بالا و ضدآب

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که هنگام خرید ریمل باید به آن توجه کنید؛ ماندگاری بالا است. یعنی از زمان استفاده تا زمانی که بخواهید آن را پاک کنید روی صورتتان مانده باشد و هیچ گونه رنگ رفتگی نداشته باشد. یکی از مواردی که تاثیر زیادی در ماندگاری ریمل دارد؛ ضدآب بودن آن است.

شما بهتر است اقدام به خرید ریمل بکنید که ضدآب باشد و در مقابل آب ماندگاری و دوام داشته باشد.

3- نداشتن مواد مضر

شاید مهم‌ترین نکته‌ای که قبل از خرید ریمل باید مدنظر قرار دهیم؛ نداشتن مواد مضر است. از آنجایی که ریمل را روی چشممان که منطقه حساسی هم هست می‌زنیم؛ باید بسیار دقت کنید که ریملی را انتخاب کنید که خدایی نکرده باعث عفونت و آسیب چشمان شما نشود.

انواع ریمل

همانطور که در بالا گفتیم ریمل بر اساس کارایی، انواع مختلفی دارد و شما قبل از خرید ریمل باید کاری که می‌خواهید با ریمل انجام دهید را بدانید و بعد خریدتان را انجام دهید. اما به طور کلی انواع ریمل شامل موارد زیر است:

  • ریمل حجم دهنده

اگر مژه‌های کم پشتی دارید بهترین انتخاب برای خرید ریمل برای شما، ریمل حجم دهنده است. این نوع ریمل با بافت غلیظی که دارد، مژه‌های شما را تا دو برابر پرپشت‌تر نشان خواهد داد.

  • ریمل فرکننده

برای مژه‌هایی که پراکنده هستند و شکل خوبی ندارند؛ استفاده از ریمل فرکننده توصیه می‌شود. این نوع ریمل حالت خوبی به مژه‌های شما می‌دهد.

  • ریمل بلندکننده

سومین نوع از ریمل، ریمل بلندکننده است. همانطور که از اسمش هم مشخص است این ریمل برای بلند نشان دادن مژه‌های شما استفاده می‌شوند. اگر شما مژه‌های کوتاهی دارید، خرید ریمل بلندکننده بهترین انتخاب برای شماست.

نحوه استفاده از ریمل

استفاده از ریمل شرایط و قوانین خاص خود را دارد که باید رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بعد از استفاده بگیرید. این شرایط و قوانین به شکل زیر هستند:

  • استفاده از ریمل را در مرحله آخر آرایش چشم انجام دهید.
  • قبل از استفاده از ریمل، مژه‌های خود را با فرمژه مرتب کنید.
  • ابتدا به مژه‌های بالا و بعد از آن به مژه‌های پایین ریمل بزنید.
  • اگر مژه‌های شما حالت‌های مختلفی داشتند، از نوع ریمل مربوط به مژه خود استفاده کنید.

خرید ریمل از دیزجین

فروشگاه اینترنتی دیزجین با فراهم کردن بهترین ریمل‌های بازار با قیمت عالی و کارایی فوق‌العاده، بهترین انتخاب شما برای خرید ریمل است.

شما می‌توانید با خرید ریمل از دیزجین، زیبایی را به مژه‌ها و چشم‌هایتان بدهید و علاوه بر آن از هدیه ویژه دیزجین که ارسال رایگان به سراسر کشور است بهره‌مند شوید.