Showing all 9 results

رژلب مایع

علاوه بر رژلب جامد، رژلب مایع نیز یکی دیگر از مهم‌ترین لوازم آرایشی خانم‌هاست. در واقع بهتر است اینطور بگوییم که هیچ آرایشی بدون رژلب انجام نمی‌شود. اگر دنبال جلوه زیبا و براق برای لب‌های خود هستید؛ رژلب مایع بهترین انتخاب است. اما قبل از خرید رژلب مایع نکاتی هستند که باید بدانید.

رژلب مایع در مدت نه چندان دور و بعد از رژهای جامد وارد بازار شد و از بدو ورودش طرفداران زیادی را به خودش جذب کرد. دلیل این محبوبت رژلب مایع هم جذاب‌تر نشستن بر روی لب بود. در گذشته فقط از رژهای جامد استفاده می‌کردند و برای برجسته کردن لب‌ها بعد از آن از خط لب استفاده می‌کردند. اما رژلب مایع این مشکل را حل کرده و کارایی دو محصول را در یکجا به شما می‌دهد.

نحوه خرید رژلب مایع مناسب خود

برای خرید رژلب مایع که مناسب پوستتان باشد باید نکاتی را مدنظر داشته باشید. مهم‌ترین این نکات عبارتند از:

  1. انتخاب رنگ مناسب بر اساس رنگ پوست و لباس
  2. انتخاب رژلب مایع که حساسیت ایجاد نکند
  3. رژلب مایع خاصیت آبرسانی هم داشته باشد
  4. رژلب مایع سریع خشک شود و رنگ پس ندهد

نکته: برای ماندگاری بیشتر رژلب مایع پیشنهاد می‌کنیم اقدام به خرید بالم لب کنید و قبل از استفاده از رژلب مایع از بالم لب استفاده کنید.

انواع ژلب مایع

رژلب مایع انواع مختلفی دارد و هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند و جلوه مخصوص به خود را روی لب‌ها می‌گذارند؛ بنابراین شما هنگام خرید رژلب مایع باید مدل مناسب خودتان را انتخاب کنید. مدل‌های رژلب مایع عبارتند از:

1- رژلب مایع براق

همانطور که از اسمش هم مشخص است این نوع رژلب مایع رنگ و جلوه براقی را به لب‌ها شما می‌دهد و لب‌های شما حالت درخشنده‌ای خواهند گرفت. جالب است بدانید که پرطرفدارترین مدل رژلب مایع هم همین مدل است.

2- رژلب مایع مات

این مدل رژلب مایع دقیقا بر خلاف رژلب براق کار می‌کند و هیچ گونه برقی در آن وجود ندارد و رنگ کاملا مت و شیکی را به شما می‌دهد. البته مات و یا براق بودن رژلب مایع به شما و جایی که قرار است بروید دارد. بنابراین در خرید رژلب مایع همه چیز درباره انتخاب نوع رژلب با شماست.

3- رژلب مایع حجم دهنده

این نوع از رژلب که لب‌های شما را حجیم‌تر نشان می‌دهد؛ رژلب مایع حجم دهنده نام دارد. این رژلب مایع با ایجاد بافت غلیظ، لب‌ها را برجسته می‌کند و جلوه‌ای زیبا به آن می‌دهد.

خرید رژلب مایع از دیزجین

فروشگاه اینترنتی دیزجین رژلب های مایع را در تنوع رنگی بسیار بالا فراهم کرده است و با قرار دادن راهنمای کامل، انتخاب را برای شما راحت کرده است.

شما می‌توانید به صورت اینترنتی خرید رژلب مایع را از دیزجین انجام دهید و کمتر از 1 روز کاری در تهران و 3 روز در شهرستان تحویل بگیرید. همچنین با سارش بالای 100 هزار تومان، از ارسال رایگان بهره‌مند خواهید شد.