Showing all 11 results

رژلب جامد

رژلب جامد، اساس و پایه هر آرایشی است و در نزد خانم‌ها پر اهمیت‌ترین اقلام در لوازم آرایشی است. اصلا شنیدن کلمه آرایش، اولین چیزی که تصور می‌کنیم رژلب است. بنابراین متوجه می‌شویم که در بین تمام اقلام لوازم آرایشی، رژلب مهم‌ترین آن‌هاست. اما آیا هر رژلبی می‌تواند نیاز ما را برطرف کند و علاوه بر زیبایی، سلامت پوست لب‌هایمان را تضمین کند؟

جواب سوال بالا خیر است. چرا که گاهی رژلب‌هایی وجود دارند که در آن‌ها از مواد شیمیایی استفاده شده است و کیفیت رنگدانه‌های آن بسیار بد هستند و همین مسئله باعث می‌شود؛ لب‌ها بعد از مدتی خشک شوند و ترک بردارند و دیگر قابل اصلاح نباشند. بنابراین در خرید رژلب جامد باید بسیار دقت کنید تا بهترین رژلب را برای خودتان انتخاب کنید. یعنی رژلبی که هم زیبایی و در عین حال سلامتی شما را تضمین کند.

انواع رژلب

رژلب ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند و تفاوت آن‌ها در بافت و نحوه نشستن بر روی لب‌ها هستند. در کل انواع رژلب ها در زیر آمده‌اند:

  1. رژلب جامد مات
  2. رژلب مایع
  3. پالت رژلب
  4. رژلب ماژیکی
  5. رژلب مدادی

ویژگی‌های یک رژلب جامد خوب چیست؟

شما هنگام خرید رژلب جامد باید به یکسری ویژگی‌ها توجه کنید و محصولی را انتخاب کنید که این ویژگی‌ها را داشته باشد. این ویژگی‌ها عبارتند از:

1- بدون سرب باشد.

سعی کنید رژلب جامد که انتخاب می‌کنید، بدون سرب باشد. چرا که سرب ماده‌ای شیمیایی و مضر است که تولیدکنندگان از آن برای رنگ‌دهی بیشتر رژلب جامد استفاده می‌کنند. اما بسیاری از تولیدکنندگان رژلب جامد از سرب در محصولشان استفاده نمی‌کنند.

2- خاصیت آبرسانی داشته باشد.

دومین ویژگی مهم که باید در خرید رژلب جامد مدنظر قرار دهید؛ این است که رژلب دارای خاصیت آبرسانی باشد. چرا که بعضی رژلب ها که خاصیت آبرسانی ندارند؛ پس از مدتی که روی لب‌ها بمانند؛ باعث خشکی و پوسته پوسته شدن لب می‌شوند و در نهایت لب‌های شما آسیب می‌بیند. اما این اتفاق هرگز در رژلب جامد با خاصیت آبرسانی رخ نمی‌دهد.

3- ماندگاری بالایی داشته باشد.

یکی دیگر از نکاتی که باید هنگام خرید رژلب جامد به آن توجه کنید، ماندگاری رژلب جامد است. هر چقدر که ماندگاری رژلب جامد بالاتر باشد، این رژلب زمان بیشتری را روی لب‌های شما خواهد ماند و از آن می‌توانید به راحتی در مهمانی‌های طولانی مدت استفاده کنید.

4- رنگ زیبایی داشته باشد.

چهارمین ویژگی یک رژلب جامد خوب که باید هنگام خرید رژلب جامد به آن توجه کنید؛ رنگ است. البته این مورد کاملا به عهده شماست و نه تولیدکننده. چرا که در این مرحله شمایید که باید تصمیم بگیرید کدام رنگ را انتخاب می‌کنید که بیشتر به شما بیاید.

5- خاصیت ضد آفتاب داشته باشد.

آخرین فاکتور و ویژگی یک رژلب جامد خوب که می‌توانید هنگام خرید رژلب جامد مدنظر قرار دهید؛ داشتن SPF یعنی خاصیت ضد آفتاب است. این ویژگی در رژلب های جامد باعث محافظت از لب‌‌های شما در برابر اشعه مضر خورشید می‌شود.

نکات مهم استفاده از رژلب جامد

  • رژلب جامد را پشت دست و یا انگشتانتان تست کنید.
  • به هیچ عنوان رژلب را روی لب‌ها تست نکنید.
  • برای طول عمر بیشتر، رژلب جامد را در یخچال نگهداری کنید.
  • برای افزایش ماندگاری رژلب، روی آن بالم لب استفاده کنید.
  • رژلب را با لباس،رنگ مو و تم آرایشی خود ست کنید.

خرید رژلب جامد از دیزجین

فروشگاه اینترنتی دیزجین بهترین رژلب های جامد موجود در بازار را برای شما با قیمت عالی فراهم کرده است. رژلب‌هایی که تمامی ویژگی های گفته شده در بالا را شامل می‌شوند و تنوع رنگی بسیار بالایی دارند.

شما می‌توانید با خرید رژلب جامد از فروشگاه اینترنتی دیزجین، تجربه‌ای بی‌نظیر کسب کنید و برای سفارشتان را با ارسال رایگان درب منزل تحویل بگیرید.