Showing all 2 results

ماسک مو

ماسک مو یکی از مهم‌ترین محصولات مراقبتی مو است که تاثیر بسزایی در زیبایی و سلامت مو دارد. امروزه در بازار ماسک مو در تنوع بسیار بالایی وجود دارد و این مسئله باعث می‌شود هنگام خرید ماسک مو انتخاب برای شما سخت شود و ندانید کدام ماسک مو را بخرید. البته ما در فروشگاه اینترنتی دیزجین راهنمای کاملی درباره خرید ماسک مو آورده‌ایم.

ویژگی‌های ماسک مو

ماسک مو ویژگی‌های مراقبتی زیادی دارد که در موارد مختلف متغیر است. این تغییر در ویژگی‌ها بر اساس ترکیبات ماسک مو و نوع موهای شماست. اما در کل ویژگی‌های اصلی و مهم ماسک مو موارد زیر هستند:

  • کاهش آسیب و شکنندگی موها
  • درخشندگی و براق سازی موها
  • رطوبت‌رسانی به مو
  • تقویت ریشه و ساقه مو
  • جلوگیری از وز شدن موها
  • درمان آسیب‌های ناشی از آلودگی‌های محیطی و محصولات مو

انواع ماسک مو بر اساس نوع موها

ماسک مو با توجه به نوع مو کاربرد و ویژگی‌های مختلفی دارد و شما هنگام خرید ماسک مو باید با توجه به نوع و جنس موهایتان، خریدتان را انجام دهید. انواع ماسک مو بر اساس نوع مو شامل موارد زیر هستند:

ماسک مو برای موهای چرب

اگر شما موهای چربی دارد؛ پیشنهاد می‌کنیم از ماسک مویی استفاده کنید که خاصیت کنترل و تنظیم چربی را داشته باشد. این نوع ماسک مو غلظت و سنگینی کمتری نسبت به باقی ماسک موها دارد و این امر سبب می‌شود که منافذ پوست شما بسته نشوند و چربی اضافه‌تری تولید نشود.

ماسک مو برای موهای خشک

ماسک مو برای موهای خشک باید ماسک مویی باشد که سرشار از مرطوب کننده و روغن‌های مختلف است. بنابراین این نوع ماسک مو غلظت بالایی دارد و بهترین انتخاب برای موهای خشک است. چرا که با دارا بودن مواد مرطوب کننده و روغن‌های مختلف مثل روغن زیتون و روغن آرگان باعث مرطوب شدن موها شود.

پس اگر موهای خشکی دارید هنگام خرید ماسک مو به غلظت آن دقت کنید و ماسک مویی که غلیظ‌تر است را بخرید.

ماسک مو برای موهای فر

اگر شما موهای فر دارید؛ پیشنهاد ما این است که به همان روش موهای خشک عمل کنید و اقدام به خرید ماسک مو کنید که غلظت بالای داشته باشد و سرشار از روغن و مرطوب کننده باشد.

ماسک مو برای موهای آسیب دیده

در آخر به موهای آسیب دیده می‌رسیم . این نوع موها معمولا به دلیل رنگ آمیزی و حرارت زیاد آسیب می‌بینند و پروتئین و مواد معدنی خود را از دست می‌دهند. بنابراین در اینجا شما باید اقدام به خرید ماسک مو با پروتئین و کراتین بکنید که مواد معدنی از دست رفته از مو را برگرداند و موهای شما را تقویت کند.

زمان استفاده از ماسک مو

زمان استفاده از ماسک مو به محصولی بستگی دارد که انتخاب می‌کنید. یعنی شما اقدام به خرید هر ماسک مویی کنید باید با توجه به آن ماسک مو و دستور نوشته شده روی جعبه عمل کنید.

اما در کل دو حالت برای استفاده از ماسک مو وجود دارد. اولی استفاده بعد از شست و شوی موهاست و دومین روش استفاده از ماسک مو، قبل از شست و شو و با موهایی خشک است.

خرید ماسک مو از دیزجین

فروشگاه اینترنتی دیزجین با کیفیت ترین لوازم آرایشی و بهداشتی مراقبت از پوست و مو را عرضه می‌کند و با بهترین قیمت به فروش می‌رساند. یکی از این محصولات با کیفیت که تاثیر زیادی در زیبایی و سلامت موها دارد ماسک مو است.

شما می‌توانید اقدام به خرید ماسک مو از فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دیزجین کنید و سفارشتان را به صورت رایگان درب منزل تحویل بگیرید.