نتیجه جستجو

رنگ مو

رنگ مو از گذشته بسیار دور، یکی از مهم‌ترین وسایل تجملاتی خانم‌ها بود که از آن بسیار استفاده می‌کردند. البته در آن زمان تنوع رنگ مو بسیار کم بود و یا حتی رنگ مویی وجود نداشت و زنان موهای خود را با حنا رنگ می‌کردند.

اما به مرور زمان و با پیشرفت علم و تکنولوژی، متخصصان سلامت و زیبایی، روش‌های و ترکیبات نوینی را برای تولید رنگ مو ابداع کردند و تنوع بالایی از رنگ مو را روانه بازار کردند. به طوری که هنگام خرید رنگ مو سردرگم می‌شوید که کدام را انتخاب کنید.

نحوه انتخاب رنگ مو

تنوع بالای محصولات رنگ مو در بازار باعث شده که تا هنگام خرید رنگ مو انتخاب‌های زیادی پیش روی ما باشند . سردرگم شویم که کدام رنگ مو را انتخاب کنیم. گاهی همین سردرگمی باعث می‌شوید اقدام به خرید رنگ مو اشتباه را بکنیم.

اما برای انتخاب رنگ مو مناسب خودتان، باید به رنگ پوست که مهم‌ترین عامل در خرید رنگ مو است توجه کنید. رنگ پوست تاثیر زیادی در نما و جلوه‌ی رنگ مو روی موهای شما دارد. یعنی اگر رنگ مویی را می‌خرید که به پوست شما نیاید، آن رنگ مو به هیچ وجه جلوه و نمای خوبی را نخواهد داشت.

خرید رنگ مو مناسب رنگ پوست

اما حالا باید بدانیم که هنگام خرید رنگ مو، چه رنگ مویی را برای خودمان انتخاب کنیم.

  • رنگ پوست سفید و سرد

اگر رنگ پوست شما روشن و سفید است؛ از رنگ مو فندقی، مشکی، قهوه‌ای، دودی و رنگ‌های روشن‌تری مانند رنگ موی شرابی و بلوند استفاده کنید.

  • رنگ پوست گندمی و خنثی

برای رنگ پوست خنثی یا همان گندمی، استفاده از رنگ مو قرمز گرم، نسکافه‌ای، دودی و رنگ موهای فانتزی مثل رنگ مو صورتی پیشنهاد می‌شود.

  • رنگ پوست تیره و سبزه

برای رنگ پوست تیره و سبزه، دو شرط وجود دارند، یعنی گرم و سرد بودن تناژ پوست.

رنگ پوست تیره و سبزه با تناژ سرد:

برای این رنگ پوست پیشنهاد می‌شود از رنگ مو موکایی تیره، قهوه‌ای و مشکی استفاده شود.

رنگ پوست تیره و سبزه با تناژ گرم:

برای تناژ گرم استفاده از رنگ مو کاراملی، قهوه‌ای طلایی، طلایی و شکلاتی پیشنهاد می‌شود.

رنگ مو مردانه

آقایان هم از رنگ مو استفاده می‌کنند؛ اما استفاده آن‌ها با استفاده زنان متفاوت است. برای مثال آقایان جهت پوشاندن تارهای سفید موهای سر، ابرو و ریش از رنگ مو استفاده می‌کنند. رنگ موهای موجود در فروشگاه اینترنتی دیزجین هم برای خانم‌ها و هم آقایان مناسب است. پس آقایان می‌توانند با خیال راحت برای خرید رنگ مو اقدام کنند.

سری‌های متفاوت رنگ مو

رنگ مو در سری و پایه‌های رنگی متفاوتی تولید می‌شوند. برای مثال رنگ موهای موجود در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دیزجین شامل 19 سری رنگ متفاوت هستند که این سری رنگ‌ها عبارتند از:

سری طبیعی / سری طبیعی اکسترا / سری خاکستری / سری بژ / سری نسکافه‌ای / سری آلبالویی / سری شکلاتی / سری عسلی / سری فندقی / سری دودی / سری شرابی / سری زیتونی / سری طلایی / سری قرمز / سری عروسکی / سری کاپوچینو / سری بیسکویتی / سری واریاسیون / سری ترکیبی

خرید رنگ مو

فروشگاه اینترنتی دیزجین با فراهم کردن 84 رنگ مو در رنگ‌های مختلف دست شما را در خرید رنگ مو باز گذاشته است. شما می‌توانید با توجه به راهنما موجود در بالا، بر اساس رنگ پوستتان، سری رنگ مو موردنظرتان را انتخاب کنید و رنگ‌های موجود در آن را ببینید.

همچنین شما می‌توانید خرید رنگ مو را به صورت آنلاین از دیزجین انجام دهید و برای سفارش بالای 100 هزار تومان، ارسال رایگان برنده شوید.