Showing all 6 results

کرم پودر شماره 15 بلک نارس
-15%

کرم پودر ۱۵FN بلک نارس

۳۷۰,۰۰۰ تومان ۳۱۴,۰۰۰ تومان
کرم پودر شماره 20 بلک نارس
-15%

کرم پودر ۲۰FN بلک نارس

۳۷۰,۰۰۰ تومان ۳۱۴,۰۰۰ تومان
کرم پودر شماره 19 بلک نارس
-15%

کرم پودر ۱۹FN بلک نارس

۳۷۰,۰۰۰ تومان ۳۱۴,۰۰۰ تومان
کرم پودر شماره 18 بلک نارس
-15%

کرم پودر ۱۸FN بلک نارس

۳۷۰,۰۰۰ تومان ۳۱۴,۰۰۰ تومان
کرم پودر شماره 17 بلک نارس
-15%

کرم پودر ۱۷FN بلک نارس

۳۷۰,۰۰۰ تومان ۳۱۴,۰۰۰ تومان
کرم پودر شماره 16 بلک نارس
-15%

کرم پودر ۱۶FN بلک نارس

۳۷۰,۰۰۰ تومان ۳۱۴,۰۰۰ تومان

کرم پودر

کرم پودر اصلی‌ترین و مهم‌ترین بخش در آرایش صورت است و آرایشی که بدون استفاده از کرم پودر انجام شود هیچ معنایی ندارد. کرم پودر زیرسازی است که به پوست صورت‌تان ظاهری سالم، باطراوت و زیبا می‌دهد و آثار خستگی و هر نوع نواقص پوستی را می‌پوشاند و پاک می‌کند.

آیا کرم پودر برای پوست ضرر دارد؟

به اعتقاد خیلی از اشخاص، کرم پودر به پوست صورت آسیب می‌زند. اما این باور کاملا اشتباه است؛ چرا که اگر هنگام خرید کرم پودر محصول درست و با کیفیتی را برای پوستتان انتخاب کنید؛ علاوه بر اینکه پوستتان خراب نمی‌شود، باعث حفظ سلامتی و طراوت پوست شما نیز می‌شود.

یا در مواردی ممکن است افراد هنگام خرید کرم پودر با مشاهده قیمت‌ها، محصولی بی کیفیت را انتخاب کنند و یا روش‌های درست استفاده از کرم پودر را بلد نباشند. ما در ادامه نحوه استفاده از کرم پودر را گفته‌ایم.

نحوه استفاده از کرم پودر

اگر تا الآن هنگام استفاده از کرم پودر، فقط آن را بر میداشتید و روی صورت خود می‌‌زدید؛ سخت در اشتباهید. چرا که برای استفاده از کرم پودر روش‌های اصولی وجود دارد که بسیار ساده هستند.

در مرحله اول شما باید جهت خرید کرم پودر مناسب رنگ و تناژ پوستتان اقدام کنید. در این مرحله قبل از خرید کرم پودر آن را روی پوست دستتان امتحان کنید و اگر با رنگ پوستتان هم‌خوانی داشت آن را بخرید.

در مرحله دوم و قبل از استفاده از کرم پودر، باید پوستتان را با شوینده‌های مناسب بشویید، تمیز کنید و سپس خشک کنید. هیچ وقت کرم پورد را روی پوست آلوده استفاده نکنید.

در مرحله سوم کرم پودر را روی صورتتان بزنید و با یک براش یا پد اسفنجی آن را به خوبی روی پوستتان پخش کنید.

خرید کرم پودر

هنگام خرید کرم پودر باید به نکاتی توجه کنید و با توجه به نوع پوستتان انتخاب کنید. در بازار کرم پودرهای زیادی وجود دارند که هر کدام مناسب یک نوع پوست هستند؛ اما شما باید با توجه به راهنمایی که در زیر آورده‌ایم؛ اقدام به خرید کرم پودر مناسب پوستتان کنید.

کرم پودر مناسب پوست چرب

اشخاصی که پوست چرب دارند معمولا منافذ پوستشان باز است؛ بنابراین باید هنگام خرید کرم پودر دقت کنند تا کرم پودری را برای پوستشان بخرند که هیچ گونه چربی نداشته باشد. چون استفاده از کرم پودر چرب برای پوست‌های چرب باعث براق شدن پوست و در نتیجه خراب شدن آرایش می‌شود. پیشنهاد می‌شود این افراد از کرم پودر با خاصیت آبرسانی استفاده کنند.

کرم پودر مناسب پوست خشک

اگر پوست خشک دارید؛ نیازی نیست کرم پودر خاص با ویژگی‌های جداگانه بخرید. بلکه با پوست خشک، فقط باید قداماتی را قبل از استفاده از کرم پودر انجام دهید. اقداماتی مثل استفاده از کرم مرطوب کننده و آبرسان قبل از استفاده از کرم پودر؛ تاثیر بسزایی در اسحکام و زیبایی پوست خشک بعد از استفاده از کرم پودر دارد.

توجه به رنگ‌بندی هنگام خرید کرم پودر

کرم پودرها در رنگ‌بندی‌های متفاوت و برای هر رنگ پوستی وجود دارند. در خرید کرم پودر، باید رنگی را انتخاب کنید که شباخت بیشتری به رنگ پوست شما داشته باشد و هنگام استفاده از آن روی صورت، جلوه طبیعی داشته باشد. اما پیشنهاد ما این است که فقط محصول را از روی بسته بندی و سواچ آن انتخاب نکنید؛ بلکه حتما قبل از خرید کرم پودر از آن روی پوستتان استفاده کنید و ببینید که اگر با رنگ پوستتان همخوانی داشته باشد؛ آن را بخرید.

خرید کرم پودر از دیزجین

شما می‌توانید برای خرید کرم پودر، به فروشگاه اینترنتی دیزجین مزاجمعه کنید. دیزجین با کیفیت ترین کرم پودرهای ایرانی تولید شده با مواد اولیه اروپایی را با بهترین و به صرفه‌ترین قیمت برای شما قرار داده است.