نتیجه جستجو

خط چشم

خط چشم آن دسته از لوازم آرایشی است که تاثیر بسزایی در زیبایی چشم‌ها دارد و استفاده آن در بین خانم بسیار رایج است. چشم‌ها بخش مهمی در صورت هستند و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارند؛ از این رو استفاده از یک خط چشم خوب و به صورت حرفه‌ای، زیبایی باورنکردنی به چهره شما می‌دهد. پس خرید خط چشم و استفاده درست و حرفه‌ای از آن را جدی بگیرید. اما منظور از استفاده حرفه‌ای چیست؟

خط چشم را می‌توان به مدل‌ها و شکل‌های مختلف کشید. اما اگر خط چشم را به خوبی روی صورت نکشید، یا نازک تر و ضخیم تر بکشید؛ اصلا جلوه خوبی روی چهره شما نخواهد داشت. بنابراین قبل از خرید خط چشم با دیدن ویدیوهای کشیدن خط چشم، آن را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرید. البته علاوه بر نحوه استفاده از خط چشم، کیفیت خود خط چشم نیز اهمیت زیادی دارد.

انوع خط چشم

خط چشم انوع مختلفی دارد که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند و طرح و شکل خاصی را می‌کشند. این انواع خط چشم شامل موارد زیر هستند که باید قبل از خرید خط چشم بدانید و بعد اقدام به خرید خط چشم کنید:

  • خط چشم ماژیکی
  • خط چشم مدادی
  • خط چشم مویی
  • خط چشم ژله‌ای
  • خط چشم سایه‌ای

کشیدن خط چشم بر اساس فرم چشم

حالا که با انواع مدل‌های خط چشم آشنا شدیم؛ در مرحله بعد روش‌های مختلف کشیدن خط چشم را به شما می‌گوییم؛ تا بدانید با هر فرم چشم، چه نوع و مدل خط چشمی را بکشید. حتما قبل از خرید خط چشم به این نکات توجه کنید.

خط چشم برای چشم بادامی

اگر مدل و فرم چشمان شما بادامی است؛ با کشیدن یک خط باریک از گوشه داخلی چشم شروع کنید و هر چقدر که به سمت گوشه بیرونی چشم نزدیک می‌شوید؛ خط را پهن‌تر کنید.

خط چشم برای چشم گرد

اگر چشم‌های گردی دارید؛ یک خط چشم گربه‌ای بلند بکشید و تا بیرون چشم امتداد دهید تا چشمان شما کمی حالت کشیدگی بگیرند.

خط چشم برای چشم ریز

برای درشت نشان دادن چشم‌های ریز، استفاده از مداد چشم سفید یا کرم داخل چشم پیشنهاد می‌شود. برای خط چشم هم یک خط چشم گربه‌ای بکشید تا چشمان شما جلوه درشت‌تری داشته باشند.

خط چشم برای چشم پلک افتاده

اگر پلک‌های افتاده‌ای دارید؛ یک خط چشم بلند در بالا و پایین چشمتان بکشید و همچنین از ریمل استفاده کنید.

در خرید خط چشم دقت کنید

از آنجایی که چشم‌ها عضو حساسی از بدن هستند که با کوچکترین برخورد و یا آلودگی، آسیب می‌بینند؛ باید هنگام خرید خط چشم بسیار مراقب باشید تا محصولی را انتخاب کنید که به چشمان شما آسیب نرساند و باعث التهاب چشمان شما نشود. همچنین در کشیدن خط چشم باید بسیار دقت کنید تا براش آن وارد چشمتان نشود.

خرید خط چشم از دیزجین

فروشگاه اینترنتی دیزجین با عرضه با کیفیت ترین خط چشم های موجود در بازار به فکر سلامتی و زیبایی شما بوده و با قیمت‌های خوب و ارسال رایگان سفارش‌های بالای 100 هزار تومان بهترین انتخاب برای شماست.

شما می‌توانید با خرید خط چشم از دیزجین، زیبایی را به چشمانتان هدیه دهید.