Showing all 10 results

بادی اسپلش

بادی اسپلش ترکیبی از آب، الکل، روغن‌، اسانس و مرطوب کننده‌های طبیعی است که در دسته خوشبوکننده‌ها قرار دارد و یکی از محبوب‌ترین محصولات در بین خوشبوکننده‌ها است که هم مردها و هم زن‌ها از آن استفاده می‌کنند.

دلیل محبوبیت بادی اسپلش این است که همزمان بدن را خوشبو نگه می‌دارد، به بدن آبرسانی می‌کند و از تعریق جلوگیری می‌کند. از آنجایی هم که مایع رقیقی است و مقدار آب موجود در آن از الکل بیشتر است؛ مثل ادکلن باعث حساسیت نمی‌شود و می‌توانید در طول روز چندین بار از بادی اسپلش استفاده کنید. اما قبل از خرید بادی اسپلش نکاتی هستند که در ادامه به شما خواهیم گفت.

نحوه استفاده از بادی اسپلش

خرید بادی اسپلش و استفاده از آن به عنوان جایگزین ادکلن و اسپری بدن کاملا اشتباه است. چرا که روش استفاده از بادی اسپلش کاملا با ادکلن و اسپری بدن متفاوت است و روش مخصوص به خود را دارد که در ادامه به شما می‌گوییم.

معمولا اکثر افراد بعد از استفاده از بادی اسپلش از آن شکایت می‌کنند و از خرید بادی اسپلش پشیمان می‌شوند؛ دلیلشان هم این است که ماندگاری کمی دارد. در حالی که آن‌ها نمی‌دانند که از بادی اسپلش به درستی استفاده نمی‌کنند.

روش درست استفاده از بادی اسپلش این است که شما بعد از دوش گرفتن، بدن خود را خوب با حوله خشک کنید؛ سپس به نواحی که قصد زدن بادی اپلش دارید، کرم مرطوب کننده یا لوسیون بدن بزنید و بعد از آن از بادی اسپلش استفاده کنید؛ چرا که در این موقع منافذ پوست شما بعد از حمام با شده‌اند و بادی اسپلش را به خوبی جذب بدن می‌کنند و تا مدت طولانی بوی خوش در بدن شما می‌ماند.

علاوه بر مورد بالا شما می‌توانید از بادی اسپلش روی موها و یا لباستان اسپری کنید تا رایحه آن در همه جا باشد و شما را سرزنده و شاداب کند.