Showing all 5 results

رژگونه شماره 55 بلک نارس
-15%

رژگونه شماره ۵۵ بلک نارس

۲۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷۰,۰۰۰ تومان
رژگونه شماره 59 بلک نارس
-15%

رژگونه شماره ۵۹ بلک نارس

۲۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷۰,۰۰۰ تومان
رژگونه شماره 58 بلک نارس
-15%

رژگونه شماره ۵۸ بلک نارس

۲۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷۰,۰۰۰ تومان
رژگونه شماره 57 بلک نارس
-15%

رژگونه شماره ۵۷ بلک نارس

۲۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷۰,۰۰۰ تومان
رژگونه شماره 56 بلک نارس
-15%

رژگونه شماره ۵۶ بلک نارس

۲۰۰,۰۰۰ تومان ۱۷۰,۰۰۰ تومان

رژگونه

رژگونه یکی دیگر از لوازم آرایشی است که از اهمیت کم‌تری نسب به کرم پودر و پنکک برخوردار هستند. اما در زیباسازی و روح بخشیدن به پوست صورت تاثیر فوق‌العاده‌ای دارد. رژگونه‌ها با رنگ محو و جذابشان باعث می‌شوند گونه‌های شما به زیبایی هر چه تمام‌تر باشند. بنابراین برای تکمیل آرایشتان حتما جهت خرید رژگونه اقدام کنید.

انتخاب رژگونه بر اساس رنگ پوست

رژگونه نیز مانند کرم پودر و پنکک رنگ بندی متفاوتی دارند و برای خرید رژگونه باید بر اساس رنگ پوستتان تصمیم بگیرید. اگر شما پوستی روشن و سفید دارید بهتر است از رژگونه‌های صورتی و قرمز کم رنگ استفاده کنید. اما اگر رنگ پوستتان کمی تیره و سبزه است؛ پیشنهاد ما این است که از رژگونه‌های کرم و قرمز تیره استفاده کنید؛ چون با پوست شما همخوانتی بیشتری خواهد داشت.

تاثیر فرم صورت در رژگونه

یکی دیگر از موارد مهم برای استفاده از رژگونه، توجه کگردن به فرم صورتتان است. از آنجایی که رژگونه فقط روی گونه‌ها قرار می‌گیرد و نه تمام پوست؛ باید رژگونه را طوری به صورتتان بزنید که زیبایی آرایشتان چند برابر شود.

مثلا برای صورت‌های بیضی شکل، رژگونه را از قسمت استخوان گونه به سمت لاله گوش بکشید. یا برای فرم صورت مربعی، قسمت گردی گونه را رژگونه بزنید و اگر فرم صورتتان گرد است؛ روی استخوان گونه تا شقیقه رژگونه را بکشید.

ویژگی‌های رژگونه با کیفیت

  • داشتن بافت سبک و نرم
  • پوشانندگی مناسبی داشته باشد
  • داشتن خواص مرطوب کنندگی پوست
  • ملایم و طبیعی روی پوست بنشیند
  • افزایش برجستگی گونه‌ها
  • ماندگاری طولانی مدت

خرید رژگونه

برای خرید رژگونه محصولات بسیار زیادی از برندهای مختلف با قیمت‌های متفاوت وجود دارند. اما آیا همه محصولات با یک کیفیت هستند؟ جواب خیر است.

بنابراین برای خرید رژگونه قیمت را فدای کیفیت نکنید و سعی کنید رژگونه ای که خرید می‌کنید با کیفیت باشد. چرا که خرید رژگونه با کیفیت خوب باعث رنگ‌دهی جذاب‌تر، ماندگاری بیشتر و عدم آسیب به پوست می‌شود.

شما می‌توانید خرید رژگونه را از فروشگاه اینترنتی دیزجین انجام دهید. دیزجین با کیفیت‌ترین رژگونه‌های برند بلک نارس که از بهترین مواد اولیه اروپایی تولید شده است را ارائه می‌دهد.